Termalny Park Linowy w Uniejowie został otwarty w czerwcu 2017 roku. Park linowy znajduje się na terenie zabytkowego parku niedaleko XIV- wiecznego zamku nad rzeką Wartą.

Park linowy posiada pięć tras o zróżnicowanym poziomie trudności. Dla najmłodszych przygotowaliśmy trasę zabezpieczona na całej długości siatką asekuracyjną - Mini Park. Trasa dostępna jest dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat. Składa się z 10 drewnianych domków zamontowanych na naturalnym drzewostanie na wysokości 1,5 m. Trasa o długości 82 m pozwalana na pobudzenie wyobraźni oraz umiejętności małych zdobywców. Młody uczestnik może samodzielnie podjąć decyzję w jaki sposób zakończy zabawę, do wyboru ma zjazd na talerzyku lub zjeżdżalnie. Na Mini Paku obowiązuje bilet całodniowy.

W ofercie dostępne są również cztery trasy wysokiego parku linowego (niska, średnia, wysoka oraz trasa zjazdowa). Wszystkie trasy wyposażone są w system ciągłej asekuracji.

Trasa niska – Junior jest przeznaczona głównie dla dzieci. Jest to trasa dydaktyczna pozwalająca na zapoznanie się okolicznym ekosystemem wodnym, znajdującym się w rzece Warcie. Trasa składa się z 9 przeszkód zamontowanych na wysokości 1,5 m nad ziemią. Całkowita długość atrakcji to 116 m zakończonych zjazdem tyrolskim.

Trasa średnia znajduje się na wysokości 3 m, składa się z 14 przeszkód o różnym poziome trudności. Łączna długość atrakcji to 203 m zakończone 46 metrowym zjazdem tyrolskim.

Trasa wysoka zawieszona jest na wysokości 6 m. Na trasie znajduje się 14 przeszkód o różnym poziome trudności. Całkowita długość trasy to 203 m zakończone 46 metrowym zjazdem tyrolskim.

Trasy średnia i wysoka przeznaczona jest dla dorosłych oraz dzieci od 8 roku życia.

Największą atrakcją Termalnego Parku Linowego jest zjazd tyrolski przez rzekę Wartę. Trasa składa się z dwóch przejazdów nad rzeką oraz przeszkody. Całkowita długość trasy 220 m.

Na terenie parku linowego znajduje się ścianką wspinaczkową oraz wahadło - BIG SWING na wysokości 9 m.

Przed wejściem na wybraną trasę wysokiego parku linowego przeprowadzane jest szkolenie. Na trasie szkoleniowej każdy z uczestników ma do pokonania przeszkodę oraz krótki zjazd tyrolski. Długość trasy to 13 m.